počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kategorie
Kontaktní formulář
captcha
خرید vpn خرید کریو خرید vpn آیفون خرید vpn اندروید خرید وی پی ان خرید فیلتر شکن
دانلود سریال عاشقانه دانلود فصل دوم شهرزاد دانلود سریال عالیجناب دانلود فیلم ایرانی Google

Typy baterií

Typy a hlavní rozdělení  autobaterií:

Standardní autobaterie
Jsou vhodné zejména pro starší typy  vozidel  od osobních až   po nákladní, autobusy a zemědělskou techniku.Dnes se často již  výrábí jako hybridní se  sníženou potřebou údržby a s minimálním odparem.Kontrolní perioda je prodloužená.
Bezúdržbové autobaterie
Jako legovací prvek olova mřížky se často užívá  např.Ag, Ca, Sn, ap. Vyznačují se hlavně vyšším výkonem při startu, prodlouženou životností a dobře snáší vysoké nabíjecí proudy  moderních  vozidel.Jsou mnohdy zcela  uzavřené, bez možností kontroly hladiny elektrolytu.Špatně snáší hluboké vybití.V takových případech dochází   k poškození autobaetrie.Výrábí se  jak pro osobní, tak i pro nákladní vozidla.
Trakční baterie
Jsou určeny  k napájení stabilním stejnosměrných proudem různých zařízení.Používájí se pro lodě,obytné přívěsy, chaty, invalidní vozíky, golfové vozíky, zvedací zařízení ap.Jejich zesílené mřížky umožňují dlouhodobé vybíjení bez poškození.Jejich životnost je několik set  vybíjecích a nabíjecích cyklů.Ale i u těchto baterií je nutno je co nejdřive , lépe však ihned po práci nabít do znaku plného nabítí.Skladovat  při plném nabítí.
 
Typy a hlavní rozdělení  motobaterií:

Standartní
Tyto mototobaterie se vyrábí již jen pro tarší typy motocyklů.
AGM
Motobaterie  AGM mají kyselinu  vázanou  do skelného rouna.Označují se také jako rounové.Motobaterie je zcela bezúdržbová a je odolná proti překlopení. Odvětrání motobaterie je zabezpečeno tlakovým ventilem.
MF
Motobaterie MF jsou dadávané z výroby již nabité a hermeticky uzavřené. Elektrolyt je ve formě pasty.Dobře snáší vibrace motocyklu.
Motobaterie AGM a MF  jsou určeny pro moderní motocykly a nedoporučuje se je nahradit  standardními motobateiemi.
Motobaterie je nutno v zimní odstávce motocyklu průběžně, asi jednou za měsíc nabíjet. Nabíječky vhodné pro nabíjení motocyklových bateriií koupite také u nás.
Motobaterie má samovolné vybíjení až 1% za den.Pokud necháte takto baterií samovolně vybít, většinou se zničí.دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn خرید vpn خرید vpn