počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kategorie
Kontaktní formulář
captcha
دانلود آهنگ جدید
دانلود سریال عاشقانه
دانلود آهنگ جدید
Aufler Ranch country Music

Skútry

V naší prodejně nabízíme a servisujeme skútry značek Kentoya, BMC moto, Biagini.
Modely těchto výrobců a dovozců se velmi rychle mění. Proto můžete pro výběr modelu využít i stránky výrobců např.
www.kentoya.czwww.bmcmoto.cz , kde si můžete vybrat z aktuálních modelů. Pokud nemáme skladem vámi vybraný model, tak ho pro Vás - proti záloze objednáme za cenu stanovenou výrobcem.
Skútry jsou  dodávané  v různém stavu rozložení, z důvodů přepravy a uskladnění v přepravních obalech. Před prodejem jsou skútry zkompletovány, oživeny a seřízeny. Z tohoto důvodu není možné zasílat tyto připravené skútry přepravními  společnostmi. Protože na správném seřízení skútru závisi jeho bezproblémový provoz  životnost a také i vaše bezpečnost. Také je nutné zákazníka podrobně seznámit s obsluhou a údržbou a skútr předvést tak, aby se předešlo případným nedorozuměním.
Zákazník přitom podepíše předávací protokol.

Jak si vybrat správný model skůtru?

1. Pokud chci jezdit na kratší vzdálenosti za přijatelnou cenu, potom i nákupní cena  dopravního prostředku musí být pro mne přijatelná.To splňují jen tyo skútry z asijské produkce.Také cena servisních úkonů a náhradních dílů  potřebných při provozu musí být přijatelná. Vždyť za cenu  některých tzv.značkových 50ccm skútrů si mužu koupit i slušné starší  auto.

2. Rychlý přesun po městě  s možností okamžitého zaparkování prakticky kdekoliv mi umožní zase jen maloobjemový a "mrštný" skútr s obsahem 50-125 ccm. Skůtr 50ccm bych doporučil tak do vzáleností  15km.Na delší vzdálenosti tak do cca 30km bohatě postačí 125ccm. Skútry těchto značek jsou většinou vybaveny bezproblémovým a mnohokrát ověřeným 4 taktním, vzduchem chlazeným a hlavně jednoduchým motorem, který spotřebuje do  3 litrů benzínu na 100 km.
Pokud budete jezdit často i se spolujezdcem, zvolte raději skútr o objemu motoru 125 ccm.

Pokud si někdo ale chce koupit pro sebe krásnou hračku, která jej potěší a je ochoten zainvestovat, ten si asi raději vybere značkový skútr s obsahem min. 400ccm. Jízda je pro něj zábavou a spotřeba kolem 6 litrů mu nevadí. Já to ale nepovažuji za levný dopravní prostředek po městě a nebo na kratší vzdálenosti. Je to prostě hračka a tam se na nějakou korunu nehlední. Podrobnější článek na toto téma si můžete přečíst na 
http://auto-moto.brne.cz .
دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn خرید vpn خرید vpn