počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kategorie
Statické stránky
خرید وی پی ان خرید کریو خرید vpn خرید فیلتر شکن Google
خرید vpn خرید vpn

Proč nakupovat u nás

Protože u nás nekoupíte "NO NAME" autobaterie!
Za více jak třicetiletou praxi  se
startovacími a trakčními autobateriemi jsme se mnohokrát přesvědčili, že stále platí staré přísloví - "levně koupeno je dvakrát placeno".
Před několika lety jsme podlehli tlaku zákazníků, kteří byli ovlivněni hlavně letáky obchodních řetězců a začali jsme prodávat i tyto levné, neznačkové
autobaterie. Po této vlastní špatné zkušenosti můžeme bohužel potvrdit, že se dodnes se potýkáme s tímto neuváženým krokem . Vždyť není nic horšího, než  když ráno při cestě do práce nejde nastartovat auto.
V tomto okamžiku je rozdíl v ceně vyrovnán zbytečnou platbou za dojezd  servisního vozidla a ztracený čas v zimě na parkovišti.
Těm kteří hledají tu nejlevnější autobaterii, radíme ať jedou nejlépe do supermarketu a tam si takovou autobaterii koupí. bude možná o něco levnější než námi doporučované značkové autobaterie.Také je nutno si uvědomit, že podstatnou část váhy baterie tvoří olovo.A jakou čistotu olova výrobce použil na stavbu akumulátoru a  kolik je olova v té konkrétní baterií.  Cena je podmíněna také  zpracováním ,použitým materiálem a především pak špatnou skladovou údržbou. Tyto baterie jsou totiž vyrobeny už předcházejícího jara. Celé léto pak leží zabalené na paletách a nikdo se  o ně nestará.Na podzim jsou potom z těchto palet prodávány jako akční slevněné produkty. Takto uskladněné autobaterie jsou však už z části zasulfátované a tak už nejsou schopné nikdy dosáhnout na plánovanou životnost a jejich správná funkce končí po zhruba 2-3 letech.
Podobná rizika při koupi nekvalitních autobaterií jako v supermarketu nebo na benzinových pumpách hrozí i při nákupu přes internet. Pokud nemáte patřičné reference ke konkrétnímu obchodu, tak se může stát, že budou tyto baterie v podobném nebo horším stavu jako ze supermarketu! Mnohdy prvozovatel internetového obchodu ví o akumulátoru jen to, že je někde namontovaný ve vozidle. To je ale žalostně málo.
Je důležité si uvědomit, že  startovací baterie je velmi složitý chemický výrobek, o který je nutno v prodejně nebo ve skladu dobře pečovat, aby byly zachovány její vlastnosti po celou dobu provozu. U dobrých značek je jeho konstrukce také  chráněná  mnohými patenty. Jedná se hlavně o konstrukci mřížky a legovací prvky, které jsou použity pro zušlechtění olova mřížek ekektrod. Z toho také vyplývá, že  různé konstrukce autobaterií jsou vhodné pro různé typy vozidel a pro různé způsoby použití. Pro nákup vhodného typu autobaterie by jste  se měli rozhodnout až po dohodě s odborným prodejcem. V naší v prodejně si můžete koupit  autobaterie levnější, i  dražší, ale vždy se jedná  o výrobky od kvalitních a  ověřenýchho výrobců, kteří dodávají ucelené řady autobaterií. Mnozí zákazníci tvrdí, že u lepších baterií se platí jen značka, to ale v našem případě určitě neplatí, s baterií od nás si kupujete i servis, který baterii věnujeme po celé období před jejím prodejem a tím můžeme garantovat i její vlastnoti při prodeji. Ani tím ale náš servis nekončí - více se dočtete v sekci -
Služby zdarma. Mimo autobaterie a motobaterie můžete v naší prodejně zakoupit i nabíječky, doplňky jako např. startovací kabely a náhradní díly především na vozy Škoda. 
 
 

 

خرید vpn خرید vpn خرید vpn