počet produktů
0
cena nákupu
0 CZK
měna: CZK
Kategorie
Kontaktní formulář
captcha
خرید vpn خرید کریو خرید vpn آیفون خرید vpn اندروید خرید وی پی ان خرید فیلتر شکن
دانلود سریال عاشقانه دانلود فصل دوم شهرزاد دانلود سریال عالیجناب دانلود فیلم ایرانی Google

Proč nakupovat u nás

Protože u nás nekoupíte "NO NAME" autobaterie!
Za více jak třicetiletou praxi  se
startovacími a trakčními autobateriemi jsme se mnohokrát přesvědčili, že stále platí staré přísloví - "levně koupeno je dvakrát placeno".
Před několika lety jsme podlehli tlaku zákazníků, kteří byli ovlivněni hlavně letáky obchodních řetězců a začali jsme prodávat i tyto levné, neznačkové
autobaterie. Po této vlastní špatné zkušenosti můžeme bohužel potvrdit, že se dodnes se potýkáme s tímto neuváženým krokem . Vždyť není nic horšího, než  když ráno při cestě do práce nejde nastartovat auto.
V tomto okamžiku je rozdíl v ceně vyrovnán zbytečnou platbou za dojezd  servisního vozidla a ztracený čas v zimě na parkovišti.
Těm kteří hledají tu nejlevnější autobaterii, radíme ať jedou nejlépe do supermarketu a tam si takovou autobaterii koupí. bude možná o něco levnější než námi doporučované značkové autobaterie.Také je nutno si uvědomit, že podstatnou část váhy baterie tvoří olovo.A jakou čistotu olova výrobce použil na stavbu akumulátoru a  kolik je olova v té konkrétní baterií.  Cena je podmíněna také  zpracováním ,použitým materiálem a především pak špatnou skladovou údržbou. Tyto baterie jsou totiž vyrobeny už předcházejícího jara. Celé léto pak leží zabalené na paletách a nikdo se  o ně nestará.Na podzim jsou potom z těchto palet prodávány jako akční slevněné produkty. Takto uskladněné autobaterie jsou však už z části zasulfátované a tak už nejsou schopné nikdy dosáhnout na plánovanou životnost a jejich správná funkce končí po zhruba 2-3 letech.
Podobná rizika při koupi nekvalitních autobaterií jako v supermarketu nebo na benzinových pumpách hrozí i při nákupu přes internet. Pokud nemáte patřičné reference ke konkrétnímu obchodu, tak se může stát, že budou tyto baterie v podobném nebo horším stavu jako ze supermarketu! Mnohdy prvozovatel internetového obchodu ví o akumulátoru jen to, že je někde namontovaný ve vozidle. To je ale žalostně málo.
Je důležité si uvědomit, že  startovací baterie je velmi složitý chemický výrobek, o který je nutno v prodejně nebo ve skladu dobře pečovat, aby byly zachovány její vlastnosti po celou dobu provozu. U dobrých značek je jeho konstrukce také  chráněná  mnohými patenty. Jedná se hlavně o konstrukci mřížky a legovací prvky, které jsou použity pro zušlechtění olova mřížek ekektrod. Z toho také vyplývá, že  různé konstrukce autobaterií jsou vhodné pro různé typy vozidel a pro různé způsoby použití. Pro nákup vhodného typu autobaterie by jste  se měli rozhodnout až po dohodě s odborným prodejcem. V naší v prodejně si můžete koupit  autobaterie levnější, i  dražší, ale vždy se jedná  o výrobky od kvalitních a  ověřenýchho výrobců, kteří dodávají ucelené řady autobaterií. Mnozí zákazníci tvrdí, že u lepších baterií se platí jen značka, to ale v našem případě určitě neplatí, s baterií od nás si kupujete i servis, který baterii věnujeme po celé období před jejím prodejem a tím můžeme garantovat i její vlastnoti při prodeji. Ani tím ale náš servis nekončí - více se dočtete v sekci -
Služby zdarma. Mimo autobaterie a motobaterie můžete v naší prodejně zakoupit i nabíječky, doplňky jako např. startovací kabely a náhradní díly především na vozy Škoda. 
 
 

 

دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn خرید vpn خرید vpn